Zondag 12 maart 2017

Traditie

Het is mooi weer en vele leden zijn vanmorgen op tijd opgestaan. Ook dit jaar houden we de traditie in stand om aan het begin van het seizoen naar Kevelaer te fietsen. Bij de start zijn we al met een grote groep en deze wordt steeds groter. Kop over kop en de wind in het gezicht koersen we via Wanssum en Wemb naar het centrum van Kevelaer.

Bij de Mariabasiliek steken we kaarsen aan en in onze gedachten hopen we op een sportief en veilig seizoen. Gezamenlijk rijden we in een mooi blauw-wit lint over de landelijke wegen naar Wellerlooi. Via Wanssum en Geysteren koersen we weer richting Ysselsteyn. Bij ons clubhuis zien we dat het terras vol is en met een groepje gaan we naar binnen om na te genieten van een heerlijke latte machiato of koffie.


Een goed begin van het nieuwe seizoen!

foto terras 12 maart 2017