Tourtocht Deurne - Deurne

 Vanmorgen stonden we om 8.30 uur met 14 renners klaar om de tourtocht Deurne-Deurne te rijden. Via de Zeilbergseweg reden we naar Deurne naar Fitland waar we ons hebben ingeschreven. Toen was het tijd om met zijn allen op de foto te gaan. Na de fotoshoot gingen we richting Vlierden en al snel reden we verkeerd. De route was matig uitgezet door de organisatie. Wat het uitpeilen betreft kunnen onze collega's over de grens nog wat leren van de Peter Winnen Classic.

Vanaf Vlierden ging de route verder richting Lierop en bij de splitsing van de 80 en 120 km gingen we met 8 renners en een verstekeling van Het Verzetje verder. De overige 6 renners van onze club hebben de 120 km gereden. De route was een afwisseling van mooie landelijke wegen en minder mooie gedeeltes door de kernen rond Eindhoven. Via Nuenen, Son en Breugel koersten we langs het kanaal richting Aarle Rixtel. Vervolgens reden we, genietend van de mooie zonnige morgen, naar het centrum van Deurne waar we onze foto's hebben opgehaald. Zondag wil de B groep naar de Achelse Kluis rijden. De pauze plaats is bij cafĂ© Zomerhof in Valkenswaard. Hopelijk is het uitzicht net zo goed als vorig jaar! We vertrekken om 8.30 uur bij Herberg de Peel.