Tweede Tourtocht Race 2014

IMG 09591

Ik keek vanmorgen raar op toen ik via de Heidse Peelweg naar Herberg De Peel fietste. Er doemde een partij renners op volledig in het nieuwe tenue van onze Tourclub waar ik wel even van onder de indruk was. Een kleine 40 renners van de A en C groep stonden in de ochtendzon klaar, terwijl de B en de MTB groep al was vertrokken, om ook hun rondje te gaan maken. 

Wij van de A groep vertrokken zoals we normaal altijd doen, tegen de wind in en de bestemming ging richting het zuiden. Met 3 gastrenners Britt en Mike Teunissen en zijn vriendin, die ook van de partij was gingen we voor een rondje van 82 kilometers, dit was voor velen die de eerste keer weer reden voldoende, zo ook voor degene die gisteren een rondje Berg en Dal van 123 kilometers in de benen hadden met de daarbij behorende klimmetjes. Vandaag via het Veulen , America en Kronenberg zakte we steeds verder af richting het zuiden via Kessel naar Neer met het daarbij behorende in de zon liggende prachtige vergezicht van de meander in de Maas, altijd weer een prachtige vertoning van moeder de natuur. Niet altijd langzaam maar in een aardig tempo koerste we via Egchel richting BeringM en via de zogenaamde Belgenhoek richting Helenaveen op naar middenpeelweg om zo via de Moostdijk, Paardekopweg naar de Timmermannsweg te geraken waar het tempo weer eens wat hoger opliep. Zoals verwacht kon Mike het niet laten na 82 kilometer in de trein te hebben gezeten, zijn krachten te laten zien en zette al vroeg de eindsprint in, die hij uiteindelijk en natuurlijk ook won. Bij terugkomst bij ons clubhuis Herberg de Peel werd weer eens duidelijk hoe de tourclub zich ontwikkeld, gebroederlijk zaten er zo n 50 mannelijke en vrouwelijke renners, op het terras in het zonnetje om hun verloren vocht weer op peil te brengen. De A de B de C en de MTB groep alles bij elkaar, een prachtig gezicht, dus er is voor ieder wat wils, wil je een keer mee als gastrijder of dit proberen, meld je dan gerust aan, zie voor informatie www.tourclubysselsteyn.nl Geert Linders