MTB Dames 23 februari 2019

Vanmiddag was het een mooie zonninge dag waarop het achteraf jammer zou zijn om niet te gaan MTB-en. Er wordt een route van het internet gehaald die helaas verkeerd om is aanggegeven. Het gaat rondom Venray en na een tijdje besluiten we om te draaien vanwege de veiligheid. We schakelen over op de blauwe route van Venray en keren veilig terug, richting Ysselsteyn.

Het internet rondje is niet is aan te bevelen. Soms zijn de gepubliceerde tracks te oud, en dat is ook in dit geval. Na 45 km over veelal zware ondergrond met flink spoor van crosmotoren komen we weer in Ysselsteyn en drinken we bij ons clubhuis een lekker drankje. We zien op onze sporthorloge's dat dit toch goed was vooor bijna 1500 calorietjes, wat ook niet onbelanrijk is. Daarbij is het een geruststelling dat onze beide horloges van een verschillend merk het hierover eens zijn.