Opening wielerseizoen

Het is 1 maart en dat betekend traditioneel de opening van het wielerseizoen. Diverse leden zullen de komende weken de MTB weer opbergen en de renfiets uit de stalling halen. Echter is er bij onze Tourclub ook een groep die het hele jaar door op de MTB fietst.

Afgelopen maandag tijdens de jaarlijkse ledenvergadering is ons bestuurslid Hennie Beelen afgetreden. Hennie heeft zich  6 jaar lang als bestuurslid ingezet voor onze verenenging. Hij leverde veel hand en spandiensten o.a voor onze MTB route het P├»elrundje. Hennie wordt opgevolgd door Paula van Rijswijck.

Tevens werd het nieuwe tenue van onze vereniging gepresenteerd. Met dank aan de kledingcommissie en natuurlijk alle sponsors is het een prachtig resultaat geworden, waar we weer 5 jaar mee vooruit kunnen.

Wilt u ook in groepsverband wielrennen of mountainbiken? Neem dan contact met ons via ons opgave formulier te vinden onder "over TCY"

Kijk voor meer info en leuke berichtjes op onze facebookpagina en..... vergeet niet te delen 

Dia1 Dia2 Dia3 Dia4